Akademia Inwestycji Szerokopasmowych

Akademia Inwestycji Szerokopasmowych


Najważniejsze informacje

Akademia Inwestycji Szerokopasmowych jest szeroko zakrojonym projektem wspierającym działania związane z redukcją kosztów budowy sieci szerokopasmowych w Polsce. Składa się na niego 68 szkoleń z zakresu procesu inwestycyjno-budowlanego w telekomunikacji, dla pracowników administracji rządowej i samorządowej oraz dla pracowników przedsiębiorców komunikacji elektronicznej i firm realizujących inwestycje telekomunikacyjne.

Program warsztatów ma na celu uświadomienie uczestnikom wpływu inwestycji w sieci szerokopasmowe na rozwój społeczności lokalnych oraz pobudzanie wzrostu gospodarczego, poszerzenie i aktualizację wiedzy w zakresie procesów związanych z wydawaniem decyzji, pozwoleń, opinii, uzgodnień i innych działań publicznych towarzyszących realizacji inwestycji w sieci szerokopasmowe.

Uczestnictwo w szkoleniach jest bezpłatne. Odbywają się w trybie online - w czasie rzeczywistym, od 12 czerwca 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r.

Akademię Inwestycji Szerokopasmowych prowadzi na zlecenie Ministerstwa Cyfryzacji firma Audytel S.A. z siedzibą w Warszawie.

1. Jak zapisać się na szkolenia?

Należy się zarejestrować (link) a następnie na stronie „Szkolenia – zapisy” wybrać interesujący termin.

2. Czy mogę wziąć udział w więcej niż jednym szkoleniu?

Zarejestrowany uczestnik może wziąć udział w jednym szkoleniu.

3. Czy szkolenia są płatne?

Szkolenia są bezpłatne dla zakwalifikowanych uczestników. Opis warunków kwalifikacji uczestników znajduje się Regulaminie. (link)

 

« powrót